TONOVÁNÍ OKEN FOCUS WHITE 01

Zatmavení oken?

ELEGANTNÍ ŘEŠENÍ PRO VAŠE SOUKROMÝ

Zatmavování autoskel patří mezi naší nejžádanější službu v našem portfoliu. Díky naší mnohaleté praxi v oboru, klademe maximální důraz na to, aby naše práce byla co nejkvalitnější. Tónování oken provádíme již přes 15 let a máme tedy řadu zkušeností a také spokojených zákazníku. Označujeme každé okno štítkem o homologaci a atestaci. Od nás také obdržíte garanční kartičku s dvouletou zárukou na provedené práce. Snažíme se odebírat od prověřených výrobců. Vsázíme na ověřené značky. Garantovaná životnost fólie výrobcem je až 12 let. Fólie se se lepí z jednoho kusu a instaluje se z vnitřní strany skel, bez nutnosti demontáže jednotlivých dílu karoserie ale také bez minimálních zásahu do interiéru. Instalace trvá 3 – 4 hod. a to na základě požadavků klienta. Barevné odstíny lze kombinovat mezi jednotlivými okny a také jde instalovat fólii na originální sunset z výroby. Jednoduše si vyberte odstín z našeho vzorníku a my se o vše postaráme.

FOLIE

Homologace a atesty

Označujeme každé okno z vnitřní strany štítkem o homologaci a atestaci.
Od nás také obdržíte garanční kartičku
s dvouletou zárukou na provedené práce.
Snažíme se odebírat od prověřených výrobců.
Vsázíme na ověřené značky.

Výhody a vlastnosti

1. zabraňují průhled do interiéru vozidla, zvyšují pocit soukromí a slouží jako ochrana před krádeží

2. Omezují průnik sluneční energie a škodlivých UV paprsků.

3. Výrazně snižují letní teplotu uvnitř vozu, fólie odráží a pohlcuje solární energii v rozmezí 33 % – 80 %,

4. Minimalizují riziko úrazu odletujícími střepy ze skla v případě havárie

5. Chrání interiér vozu, prodlužují jeho životnost

6. Vytváří nový image vozu a zdokonalují jeho vzhled

7. Na jednom automobilu je možné kombinovat několik typů protislunečních fólií, vše podle přání zákazníka.

FOLIE

Všeobecné podmínky

Každá provedená úprava vzhledu automobilu musí být v souladu s Vyhláškou Ministerstva dopravy a spojů ČR. Za nedodržení této podmínky může Policie ČR udělit pokutu i bodovou penalizaci!! Od 1.1.2018 provádí všechny STK povinně měření kalibrovaným měřičem a instalovaná fólie musí splňovat všechny podmínky stávající platné vyhlášky. U již zatmavených předních bočních oken od výrobce automobilu (řidič a spolujezdec) není možné instalovat jakékoliv fólie.

Stejně tak na čelní sklo s výjimkou homologovaného zatmavovacího pruhu s minimální propustností viditelného světla 50 %. U nezatmavených předních bočních oken automobilu od výrobce lze instalovat fólii s propustností 88 % při dodržení předepsané propustnosti viditelného denního světla 70 %. Zatmavení skel za zády řidiče a spolujezdce (od B sloupku dozadu) není nijak omezeno a výběr intenzity zatmavení fólií záleží na zákazníkovi.Námi vystavené povinné osvědčení o způsobilosti tónování skel plně nahrazuje zápis do velkého TP. Je vystaveno ve dvou jazycích a je platné ve všech zemích EU. Nemusíte se do budoucna obávat jakýchkoliv problémů s policií, STK nebo na hraničních přechodech.

Design by Studio Pavali

Login

Copyright © Carsfolie 2021