kontakt web

CF web tonovani autoskel obrazek

KOMPLETNÍ
BALÍČEK

kapota, boční blatníky, přední nárazník, přední světla, zpětná zrcátka, nástupní hrana, kompletní střecha, dveře,
zadní blatníky, zadní kufr, zadní nárazník, zadní světla, prahy

 

individuální

balíček

Dokážeme Vám sestavit takový balíček jednotlivých dílů, který si samy vyberete. Díky individuálnímu balíčku ochráníte pouze ty díly, které jsou nejvíce namáhané. U některých značek a typu vozidel je možnost ochránit i dekorativní prvky interiéru.

 

PRECUTING

U většiny vozidel se jedná o předřezanou 3D šablonu jednotlivých dílů.
Díky plotrovému precutingu nedochází při instalaci fólie k ručnímu řezáním přímo na karoserii.

 

10 LET JAKO NOVÉ?
OCHRAŇTE VAŠÍ INVESTICI

Ochranná polyuretanová fólie obsahuje několik vrstev polymerů, které jsou pomocí nanotechnologie propojeny kovalentní vazbou. Výsledkem je téměř nezničitelná ochranná vrstva, která chrání lak Vašeho vozu proti poškození. I po letech nepoznáte rozdíl. Kompletní ochrana vozu je to nejlepší, co můžete udělat pro zachování jeho hodnoty. Vozidlo se celé oblepí ochrannou PPF fólií pro ochranu trvající více než 10 let. V nabídce máme i různé balíčky. Klient si sám zvolí, zda chce ochránit jednotlivé díly karoserie nebo celé vozidlo. Navíc kromě exteriéru můžete ochránit i Vás interiár. Ochranný film je vyrobený kombinací pokročilých elastomerních polymerů s alifatickou čirou vrstvou.

Doporučujeme instalaci ochranné fólie ihned na nové vozidlo ještě dříve, než s ním poprvé vyjedete na silnici. Lak je bez jakýchkoliv poškození, nepotřebuje žádné opravy, retuše či leštění, které se musí důsledně provádět u již používaných vozidel. Výhodou je stále nepoškozný povrch laku a hlavně nižší cena instalace. Transparentní fólie vyrobené inovativní technologií jsou ideální ochranou pro všechny soukromé, firemní i sportovní vozy.

 

Výhody a vlastnosti ppf

Dokonale chrání lak vozidla proti UV + IR záření, odletujícím kamínům, drobným kolizím. špíně, kyselým dešťům, korozi a vodnímu kameni až po dobu 10 let.

Nainstalovaná fólie je 100% bezpečně odstranitelná z originálního laku a lze ji také připojistit v rámci havarijního pojištění pro pojistné plnění při případné havárii. Při prodeji také maximalizujete prodejní hodnotu vozidla.

Nová samoregenerační technologie zaručuje aby oděrky, škrábance a hologramy. Během několika minut zmizí díky teplu od slunečního záření, motoru a nebo jiným zdrojem zahřátí. Povrch ochranné fólie je opět čistý, lesklý a vypadá jako nový.

UV ochrana je stálá, zároveň UV propustná, udržuje stejnou barvu laku na chráněných i nechráněných částech karoserie. Nedochází k žádnémi loupání, praskání či žloutnutí, zabraňuje poškození a vzniku hologramů při mytí v mechanických myčkách.

Design by Studio Pavali

Login

Copyright © Carsfolie 2021