10 LET
JAKO NOVÉ?

OCHRAŇTE VAŠÍ INVESTICI

Ochranná polyuretanová fólie obsahuje několik vrstev polymerů, které jsou pomocí nanotechnologie propojeny kovalentní vazbou. Výsledkem je téměř nezničitelná ochranná vrstva, která chrání lak vašeho vozu proti poškození. I po letech nepoznáte rozdíl. Kompletní ochrana vozu je to nejlepší, co můžete udělat pro zachování jeho hodnoty. Vozidlo se celé oblepí ochrannou PPF fólií pro ochranu trvající více než 10 let. V nabídce máme i různé balíčky. Klient si sám zvolí, zda chce ochránit jednotlivé díly karoserie nebo celé vozidlo. Navíc kromě exteriéru můžete ochránit i Váš interiér. Ochranný film je vyrobený kombinací pokročilých elastomerních polymerů s alifatickou čirou vrstvou.

DOPORUČUJEME

Instalaci ochranné fólie ihned na nové vozidlo ještě dříve, než s ním poprvé vyjedete na silnici. Lak je bez jakýchkoliv poškození, nepotřebuje žádné opravy, retuše či leštění, které se musí důsledně provádět u již používaných vozidel. Výhodou je stále nepoškozený povrch laku a nižší cena instalace. Transparentní fólie vyrobené inovativní technologií jsou ideální ochranou pro všechny soukromé, firemní i sportovní vozy.

 

Výhody a vlastnosti

PAINT PROTECTION FILM

 

icony ppf0001

Dokonale chrání lak vozidla proti UV + IR záření, odletujícím kamínkům, drobným kolizím, špíně, kyselým dešťům, korozi a vodnímu kameni až po dobu 10 let.

icony ppf0002

Nová samoregenerační technologie zaručuje aby, oděrky, škrábance a hologramy. Během několika minut zmizí díky teplu od slunečního záření, motoru a nebo jiným zdrojem zahřátí. Povrch ochranné fólie je opět čistý, lesklý a vypadá jako nový.

icony ppf0003

Nainstalovaná fólie je 100% bezpečně odstranitelná z originálního laku a lze ji také připojistit v rámci havarijního pojištění pro pojistné plnění při případné havárii. Při prodeji také maximalizuje prodejní hodnotu vozidla.

icony ppf0004

UV ochrana je stálá, zároveň UV propustná, udržuje stejnou barvu laku na chráněných i nechráněných částech karoserie. Nedochází k žádnému loupání, praskání či žloutnutí, zabraňuje poškození a vzniku hologramů při mytí v mechanických myčkách.


 

NABÍDKA PACKETŮ

 

ZÁKLADNÍ Balíček

icony ppf0001

Kompletní přední nárazník
Přední světla
Kapota

POKROČILÝ Balíček

icony ppf0001

Kapota - Boční blatníky - Přední nárazník
Přední světla - Zpětná zrcátka
Vložky pod rukojeť dveří - Přední Sloupky
Přední hrana střechy - Prahy

KOMPLETNÍ Balíček

icony ppf0001

Kapota - Boční blatníky - Přední nárazník
Přední světla - Zpětná zrcátka
Vložky pod rukojeť dveří auta
Nástupní hrana - A sloupek
Kompletní střecha - 2/4 dveře
Zadní blatníky - Zadní kufr
Zadní nárazník - Zadní světla
Prahy

icony ppf0001 INDIVIDUÁLNÍ Balíček

Dokážeme Vám sestavit takový balíček jednotlivých dílů, který si samy vyberete. Díky individuálnímu balíčku ochráníte pouze ty díly, které jsou nejvíce namáhané. U některých značek a typu vozidel je možnost ochránit i dekorativní prvky interiéru.

 

 

PRECUTING

U většiny vozidel se jedná o předřezanou 3D šablonu jednotlivých dílů. Díky plotrovému precutingu nedochází při instalaci fólie k ručnímu řezáním přímo na karoserii.

Design by Studio Pavali

Login

Copyright © Carsfolie 2021