kontakt web

carsfolie celopolep

 TIŠTĚNÝ DESIGN

Pro ty nejnáročnější zákazníky dokážeme nabídnou tzv. tištěný design. Jedná se o stejně kvalitní wrapovou fólii s možností digitální tisku. Tato služba patří sice mezi nejnáročnější proces ale díky grafickému designu máte opravdu jedinečný a originální vzhled vašeho vozidla. Fantazii se meze nekladou. Čerpáme už z mnoho přednastavených šablon a nebo pro lepší orientaci využíváme program 3D Changer. Kde můžeme prakticky během pár minut vizualizovat různé grafické motivy na vašem vozidle. U tištěného designu se klade maximální důraz na přesnost a atraktivitu vašeho nového vzhledu. K tištěné grafice na wrapové fólii se navíc aplikuje tzv. Laminátová ochrana a to jak matná tak lesklá. Díky laminaci se znásobí ochrana vašeho vozidla spolu s tištěným motivem.

 

VÝHODY POLEPU

Zachování původní hodnoty vozu a navíc cenu polepu si můžete přičíst k aktuální ceně. Není nutné také hlásit změnu barvy vozu, protože se stále jedná o ochranný prvek. Doba instalace wrapové fólie, není tak časové náročná jako lakýrnický nástřik. Výhodou je že se dá lepit jak interiérové doplňky a vnitřní plochy karoserie. Plně pojistitelný materiál, který se vztahuje i na škodné události. Originální barvy a velký výběr barevných palet. Vaše auto, může být opravdu jedinečné. 7 let garantovaná životnost všech materiálů.

carsfolie celopolep
carsfolie celopolep

 

OCHRANA VOZIDLA

Dalším důležitým faktorem je ochrana laku. Speciálně vyvinuté 100 mikronové fólie dobře chrání lak karoserie proti odletujícím kamínkům, hmyzu a mechanickému poškození a uchovávají tak následnou prodejní hodnotu vozidla. S životností ochranného polepu až 7 let, zůstane vaše vozidlo po dobu aplikované fólie tzv. zakonzervované. Tištěné wrapové fólie mají další ochranou vrstvu a to díky laminaci tisku. Další vrstva která zajistí ochranu laku. Výhoda fólie o proti lakýrnickým nástřikům je v tom že se dá přelepit i jednotlivý díl bez nutnosti rozstřiku. Protože wrapové fólie zajišťují vysokou tvárnost, zachovávají stálobarevnost a sytost barev. Díky tomu nerozpoznáte následné opravy jednotlivých dílů karoserie. Materiál je odolný vůči ÚV záření.

 

PŘÍPRAVA NA POLEP

Nedílnou součásti celo polepu vozidel je také samotná příprava karoserie a laku.Poté co vaše vozidlo projde vizuální kontrolou se vozidlo kompletně připraví pro instalaci fólie. Na začátku celé přípravy je důkladné ruční mytí a dekontaminace ke které patří i chemické odstranění asfaltu a poletavé rzi. V dalším kroku přípravy je sušení odmaštění karoserie ale také dočištění laku clay metodou. V případě nutnosti je potřeba demontovat některé díly karoserie a její doplňky kvůli tzv. zakládaní folie. Pro starší ročníky vozidel se značným opotřebením karoserie se předtím to procesem provádí klempířské lakýrnické práce.

carsfolie celopolep

Garance životnosti fólií 7-10 let

2 roky záruka na práci

2x garanční kontrola polepu

2x předávací protokol o vozidle

Plně pojistitelné, pro škodné události

Originální vzhled vozu, jedineční proměna

Nová samoregenerační technologie

Široký výběr barevných palet od top značek

Dokonale chrání lak proti ÚV + IR záření

100% bezpečně odstranitelná folie

Design by Studio Pavali

Login

Copyright © Carsfolie 2021