PORTFOLIOPARTNEŘI

TEAMOVÁ SPOLUPRÁCE JE ZÁKLAD ÚSPĚCHU

kontakt web

prvni loga

 

NAŠI PARTNEŘI

V našem portfoliu najdete celou řadu partnerů, kteří jsou na trhu s automobily opravdovou špičkou ve svém oboru.

Spolupracujeme s autorizovanými prodejci vozidel a díky tomu se můžete spolehnout na opravdu maximální servis. Jsme tedy schopni Vaše vozidlo ochránit tím nejlepším možným způsobem a to ještě dříve, než vyjede na vozovku!

Naši partneři ovšem nejsou jen prodejci vozidel, ale také mechanici nebo přípraváři v různých profesích automobilového průmyslu. Najdete zde šikovné klempíře/ lakýrníky, detailery atd. Portfolio našich partnerů ale přesahuje mnohem dále, jsou to také výrobci a dodavatelé materiálů, auto kosmetiky a zejména tiskařské firmy, které pomáhají dát Vašim nápadům a myšlenkám konkrétní tvář.

Díky tomuto se možné překážky nestávají neřešitelným problémem. Nesmírně si vážíme toho, že můžeme spolupracovat s těmi nejlepšími a také nás těší, že jsme součástí tak obrovského kolektivu.

 

prvni loga

REKLAMNÍ POLEPY 

CF Portfolio Reklamní polepy

Realizaci reklamních polepů provádíme od vizualizace grafických návrhu až po samotnou instalaci. Snažíme se plnit veškeré Vaše požadavky tak, aby Váš vozový park skutečně prezentoval Vaší firmu a služby nebo produkty, které nabízíte. Plníme představy a přání klientů na míru. Reklama na autech jde totiž vždy a všude vidět!

CELOPOLEP

CF Portfolio Reklamní polepy

S instalací ochranných polepů máme bohaté zkušenosti. Můžeme se pyšnit více jak 15 letou praxí na trhu. Sázíme na ověřené postupy a kvalitní materiály. Vašemu vozu dokážeme dát zcela novou tvář. Celopolep je kompletním řešením jak ochránit Váš vůz. Zároveň tak šetří Vaše peníze a zvedá celkovou hodnotu vozu.

GRAFICKÝ DESIGN

CF Portfolio Reklamní polepy

Design je nedílnou součástí Vaší reklamy! Grafiku tvoříme dle požadavků klienta, ale také se snažíme přinášet kreativní nápady. Tvoříme návrhy od rastrových obrázku až po velkoformátové vektorové projekty. Vyzkoušejte např. 3DChanger a sestavte si design podle svých představ - fantazii se meze nekladou!

TÓNOVÁNÍ AUTOSKEL

CF Portfolio Reklamní polepy

Tónování autoskel fólií patří mezi naší nejžádanější službu. Naš fólie se vyznačují nejdelší životností a také skvělými vlastnostmi. Jedna z hlavních výhod je zabránění sluneční energie a škodlivých UV paprsků. Zabraňují průhledu do interiéru vozidla, čímž zvyšují pocit soukromí. Fólie vytváří nový image vozu a zdokonalují jeho vzhled.

CF Portfolio Reklamní polepy

MATERIÁLY

Veškeré materiály odebíráme od prověřených výrobců a sázíme pouze na ověřené značky. V naší široké nabídce fólií najdete celou řadu značek, které se na trhu z materiály řadí mezi ty nejkvalitnější. Garantujeme nejvyšší možnou kvalitu. Díky mnohaleté praxi víme, jak vybrat a doporučit nejlepší vhodný materiál pro Váš vůz. Jdeme s dobou a nejmodernějšími trendy ale zároveň sázíme na jistotu. Dokážeme vyhovět i těm nejnáročnějším a splňovat tak nejvyšší kritéria na ochranu a vzhled Vašeho vozu. Nabízíme Vám širokou a pestrou paletu barev a odstínů. U nás si také můžete vybrat z řady metalických, matných i lesklých fólii, nebo vysoce kvalitní čiré i barevné ochranné PPF fólie. Nabídka materiálu je rozsáhlá tak, že si dokáže vybrat úplně každý!

treti loga

Design by Studio Pavali

Copyright © Carsfolie 2021