Keramická ochrana je součástí kompletního balíčku PPF nebo také kompletních celo polepů, kde se jedná o tzv. prémiové fólie. A protože i fólie je materiál s omezenou životností, nabízíme možnost zakonzervovat ochranný polep nano technologií. Aplikace keramického povlaku se provádí bezprostředně po instalaci ochranného polepu a přináší mnoho výhod. Jednou z předností keramické ochrany fólie, je snadná údržba vozidla. Ale také chrání proti ÚV záření, které má vliv na životnost fólie. Prohloubí a rozjasní barvy atd.

O nás

Jsme team mladých kreativních nadšenců, pro které jsou automobily velkým životním koníčkem a naším cílem je i Vašemu vozidlu poskytnout maximální možnou péči. Na trhu jsme bezmála 20 let, a to se zaměřením především na ochranu vozu, ale také celkovou vizuální změnu, design nebo upgrade karoserie. Mimo jiné se zabýváme aplikací atestovaných okenních fólií na většinu druhů vozidel, samozřejmostí je atestový štítek a identifikační kartička s informací o typu fólie a ztmavením v procentech. Dále nabízíme aplikaci fólií na karoserii tzv. COLORCHANGE, kterou lze změnit jak barvu celého vozu, tak jednotlivé díly a nebo různé doplňky. Jak se říká - fantazii se meze nekladou.

V případě, že nevíte jak se rozhodnout a co bude nejlepší pro Vaše vozidlo, navštivte nás na naší pobočce a my se o Vás postaráme. Nikdy to nebylo jednoduší. V našem portfóliu najdete spousty značek, výrobců a partnerů, kteří nám pomáhají plnit Vaše sny. Umíme Vaše vozidlo proměnit tak, že budete mít pocit, že jste si právě pořídili nové. Nabídka našich služeb je tak veliká, že dokážeme vyhovět i těm nejnáročnějším.

Nevěříte? Tak se stavte…

Carsfolie

Design by Studio Pavali

Copyright © Carsfolie 2021